RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Të Jesh Femër!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Të Jesh Femër!

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:25 pm

  FEMRAT janë të buta!
  FEMRAT janë të ndjeshme!
  FEMRAT janë seksi!
  FEMRAT kanë shije të ëmbël!
  FEMRAT të kënaqin syrin!
  FEMRAT janë të forta!
  FEMRAT janë mbartëset e fëmijëve!
  FEMRAT janë pasioni I meshkujve!
  FEMRAT janë për meshkujt të bukura!
  FEMRAT janë mike!
  FEMRAT qëndrojnë mbrapa cdo mashkulli të suksesshëm!
  FEMRAT janë mbështetje!
  FEMRAT qajnë!
  FEMRAT kurdisin meshkujt!
  FEMRAT janë si oqeani.Kur ndjejnë që I duan,respekti I tyre për veten
  rritet,dhe bjen(ulet) si oqeani në kohë të keqe. Mundësia e një femre që të pranojë dhe të kthejë dashurinë zakonisht është një reflektim se si ajo sheh veten e saj. Nëse një femër e sheh veten e saj të lumtur dhe seksi, krahët dhe zemra e saj janë të hapura. Kur ajo e sheh veten shumë poshtë moralisht, ajo bie në një gjendje errësire.
  FEMRAT dëshirojnë t’i kuptojnë, respektojnë, të admirohen dhe të ndjehen që I dashurojnë.
  FEMRAT kanë dëshirë të gjejnë hapsirën e tyre në gjëra të vogla si përshembull: të lexojnë një libër, të dëgjojnë muzikë, të punojnë në një kopsht, të marrin një mesazh, të bëjnë një dush me shumë qirinj rreth e rrotull, të flasin gjatë me një shoqe, të dalin për shopping, të bëjnë një xhiro,të pijnë një gotë verë

  FEMRAT janë zemra e një marëdhënieje, ato janë fantasia, janë lulja, qirinjtë, vera, muzika e lehtë romantike, veshja seksi, kënaqësia e të qenurit një, dhe ato janë era e ëmbël e natyrës.
  FEMRAT janë ato cfarë meshkujt dëshirojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt kanë epsh!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt jetojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt cmënden!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt jetojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt vdesin!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt planifikojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt zihen!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt ndryshojnë!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt kujdesen!
  FEMRAT janë ato të cilat duan meshkujt!
  FEMRAT janë ato të cilat zbusin meshkujt!
  FEMRAT plotesojnë meshkujt!
  FEMRAT janë ato për të cilat meshkujt kanë nevojë!

  27 arsye të këndshmë pse është mirë të jesh një grua!

  1. Kur mbytet një anije, gratë(dhe fëmijët) largohen të parët
  2. Një grua mund të përqafojë një shoqë pa u merakosur se ajo mund të mendojë se është gay.
  3. Gratë mund të flasin me njerëz tërheqës të seksit të kundërt pa qenë nevoja që ti imagjinojnë ato lakuriq.
  4. Një grua nuk ka pse të turpërohet nëse poshtë saj është e lagur.
  5. Nëse një grua tradhton partnerin cdonjeri do besojë se po e bën ktë gjë ngaqë është ndjerë e neglizhuar emocionalisht.
  6. Gratë janë të afta të kryejnë dy punë në të njëjtën kohë.
  7. Gratë jetojnë më gjatë se meshkujt.
  8. Gratë dinë se si ti fshehin njollat që mund t’u dalin në fytyrë.
  9. Nëse një grua zhduket befas për dy javë një mik/mikeshe e saj do ta kuptontë.
  10. Gratë piqen më herët se meshkujt(disa meshkuj nuk piqen kurrë)
  11. Ka raste kur cokollata është përgjigjja e gjithë problemeve fëmërore.
  12. Gratë nuk ndjehen në siklet kur kanë kamarierë ose parukierë gay.
  13. Gratë e dinë nëse masa ka rënci apo jo…
  14. Gratë mund t’u japin makinës pa qenë nevoja të provojnë se kush është koha më e shkurtër që mund të bëjnë këtë udhëtim.
  15. Nëse një grua harrohen të depilohet nuk kanë nga t’a marrin vesh të gjithë.
  16. Gratë janë të afta të rrinë më shumë se pesë minuta pa menduar për seksin ose futbollin
  17. Gratë nuk kanë pse të shqetësohen se mos kapin ndonjë gjë më zinxhirin e pantallonave.
  18. Gratë mund t’a pranojnë kur e kanë gabim.
  19. Gratë I dinë cilët janë fëmijët e tyre pa qenë nevoja për të bërë një test ADN.
  20. Është bukur të jesh vajza e babit, nuk është bukur të jesh djali I mamit.
  21. Gratë mund të zgjaten nëpërmjet takava.
  22. Gratë kanë kontroll të plotë ndaj vetullave të tyre.
  23. Gratë mund të dehen më shpejt dhe më lirë se meshkujt.
  24. Një mik/mikeshë e një gruaje nuk mundohet ta bindë atë të bëj një tatuazh kur ajo është e dehur.
  25. Gratë nuk janë të mbuluara me qime si një tapet me lesh.
  26. Gratë nuk ndjehen të kërcënuara nëse partneri I tyre fiton më shume se ato.
  27. Për gratë një stinë e rë do të thotë një garderobë e re.

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:12 pm