RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

Kush është në linjë

4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 2 Bots

Asnjë


[ Shiko krejt Listen ]


Nr. Rekord i përdoruesve online ishte 1314 më Mon Nov 29, 2010 10:25 pm

Statistikat

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 3989 artikuj v 782 temat

Forumi ka 847 anëtarë të regjistruar

Anëtari më i ri urim

Tema Fundit

» Cfare mendim keni per virgjerine ?Duhet ruajtur ajo,,Nqs po..kush ndikon me shume mentaliteti apo deshire personale...
Mon Aug 15, 2011 9:28 pm nga kushtrim hysa

» wWw.Alb-Mp3.Com
Mon Nov 15, 2010 7:08 pm nga AstronauT1

» Facebook Rootkit For free 100% Work
Sun Nov 14, 2010 3:41 pm nga Vizitor

» YouTube Mass VIewer V1.2 100% WORK
Sun Nov 14, 2010 3:12 pm nga Vizitor

» Kush ju mungon ne keto momente?
Thu Nov 04, 2010 8:21 pm nga tommi

» Kerkesa Per Filma
Sat Oct 30, 2010 12:03 pm nga Vizitor

» www.acmilan-news.com
Fri Oct 15, 2010 2:51 pm nga Vizitor

» Kdc-team.co.cc
Sun Oct 10, 2010 3:29 pm nga fidanne

» [Domain .Com ,Net/Info/Org
Sun Oct 10, 2010 3:26 pm nga fidanne

» Ku e keni fiksim tju puthin dhe pse?
Sat Oct 09, 2010 11:11 am nga jetmiri

Ora

Identifikohu

Harrova fjalkalimin

Sondazh

A PO TE PELQEN PAMJA E RE E RINIA SHQIPTARE FORUM
66% 66% [ 21 ]
6% 6% [ 2 ]
13% 13% [ 4 ]
6% 6% [ 2 ]
9% 9% [ 3 ]

Totali i votave : 32

Ora është Tue Sep 02, 2014 12:29 pm