RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shqiptarja shtatzënë, avioni bën ulje emergjente...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Shqiptarja shtatzënë, avioni bën ulje emergjente...

  Mesazh nga lani prej Sat Aug 15, 2009 11:12 pm

  Një grua shqiptare shtatzënë ka detyruar një avion të bëjë ulje emergjente në Zagreb, Kroaci.Mediat kroate i bëjnë jehonë lajmit të një avioni që është detyruar të ulet në Zagreb,

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:09 am