RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Big Brother Albania 8

  Share

  bigu8
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 17

  Vendodhja : Tiran

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 31/01/2015

  Hobi:: : Gabling

  Ikonat Big Brother Albania 8

  Mesazh nga bigu8 prej Sun Feb 08, 2015 3:20 pm

  Faqe dedikuar edicionit te 8 te Big Brother Albania ! Ju qe jeni te interesuar te Shikoni Big Brother Albania 8 e te merrni vesh lajmet me te fundit na vizitoni .

   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:18 pm