RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

    wWw.Alb-Mp3.Com

    Share

    AstronauT1
    Fillestar
    Fillestar

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 1

    Piket : 3

    Vendodhja : gjakov

    Reputacion : 0

    Data e hyrjes : 15/11/2010

    Hobi:: : forumi

    Ikonat wWw.Alb-Mp3.Com

    Mesazh nga AstronauT1 prej Mon Nov 15, 2010 9:08 pm

    wWw.Alb-Mp3.Com Vizito Hite 2010 radio etj... ej o admins kontakto ne add timen e vedonse radion time ne forum nese bon d_ardan_f@hotmail.com

      Ora është Mon May 29, 2017 2:29 pm