RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  vjosa

  Share

  ****
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : klin

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/08/2010

  Hobi:: : muzikaa

  Ikonat vjosa

  Mesazh nga **** prej Fri Aug 13, 2010 3:23 pm

  Razz shamija e kuqe shamija e zez ti princ un princesh Razz

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:10 am