RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  shiko filma online

  Share

  dukagjin
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 3

  Piket : 5

  Vendodhja : peja

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 29/07/2010

  Hobi:: : seksi

  Ikonat shiko filma online

  Mesazh nga dukagjin prej Thu Jul 29, 2010 3:49 pm

  dy add per filma online

  unedua.com dhe mosfli.com
  avatar
  Canna-G
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : shkupii

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2010

  Hobi:: : Sex

  Ikonat Re: shiko filma online

  Mesazh nga Canna-G prej Sun Aug 15, 2010 4:45 pm

  kino.to gjermanisht i keni ktu
  edhe watch-movies.com

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:37 am