RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare mendim keni per virgjerine ?Duhet ruajtur ajo,,Nqs po..kush ndikon me shume mentaliteti apo deshire personale...

  Share

  goldenprincipe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : vlore

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/07/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Cfare mendim keni per virgjerine ?Duhet ruajtur ajo,,Nqs po..kush ndikon me shume mentaliteti apo deshire personale...

  Mesazh nga goldenprincipe prej Fri Jul 16, 2010 12:28 am

  :pirat:

  goldenprincipe
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 2

  Piket : 4

  Vendodhja : vlore

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 16/07/2010

  Hobi:: : muzika

  Ikonat Re: Cfare mendim keni per virgjerine ?Duhet ruajtur ajo,,Nqs po..kush ndikon me shume mentaliteti apo deshire personale...

  Mesazh nga goldenprincipe prej Fri Jul 16, 2010 12:29 am

  Smile

  kushtrim hysa
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Shqiperi,elbasan

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/08/2011

  Hobi:: : futbolli

  Ikonat Re: Cfare mendim keni per virgjerine ?Duhet ruajtur ajo,,Nqs po..kush ndikon me shume mentaliteti apo deshire personale...

  Mesazh nga kushtrim hysa prej Mon Aug 15, 2011 11:28 pm

  duhet ruajtur deri ne 25 vjec

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cfare mendim keni per virgjerine ?Duhet ruajtur ajo,,Nqs po..kush ndikon me shume mentaliteti apo deshire personale...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:29 am