RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kush ju mungon ne keto momente?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Sep 01, 2009 12:41 am

  First topic message reminder :

  Kush ju mungon ne keto momente?

  Ne keto momente sme mungon askush............
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 2:37 pm

  as mua
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga LITI23 prej Mon Sep 28, 2009 5:59 pm

  ............te gjithevena mungon dikush keshtu qe mos thoni.........''ASNJE''.................
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Sep 28, 2009 6:03 pm

  jo re nuk me mungon njeri


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Mon Sep 28, 2009 7:07 pm

  mua me mungon nje shoqja shokut tim....................
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga fabrizio prej Wed Sep 30, 2009 4:35 pm

  PO PSE KSHU JU TE DYJA JENI NE KURBET APO ME SHKOLLE?
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Oct 01, 2009 8:43 pm

  me mungonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn shummmmmmmmmmmmm VAJZA E MIRE


  _________________
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:23 pm

  Me mungon shoqeria e vjeter
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:18 pm

  sme mungon asnje


  _________________
  avatar
  VAJZE E MIRE
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/09/2009

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga VAJZE E MIRE prej Fri Oct 16, 2009 6:45 pm

  asnje per tani
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Nov 04, 2009 2:54 pm

  Dikush qe me eshte larguar.
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Nov 17, 2009 8:31 pm

  Asnjeeeeeeeeeeeeeee dhe kto qe me rrethojn sikur jan te tepert


  _________________

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga tommi prej Wed Sep 22, 2010 10:59 pm

  Te afermit e mi

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga tommi prej Thu Nov 04, 2010 10:21 pm

  administratoret e forumit

  Sponsored content

  Ikonat Re: Kush ju mungon ne keto momente?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue Jul 17, 2018 5:01 am