RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fiksimi im eshte.....................

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Sep 01, 2009 12:34 am

  First topic message reminder :

  Fiksimi im eshte facebooku........lol
  avatar
  rreperja
  Vizitor

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga rreperja prej Sun Feb 07, 2010 10:34 pm

  fiksimi im eshte muzika .. king
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga ersiljano prej Mon Feb 08, 2010 4:37 pm

  mund te rregjistrohesh e para e dyta te prezantohesh dhe pastaj te postosh ok!!


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 6:51 pm

  Fiksimi im esht at te isha edhe nje here ne qytetin tim lacinnn Do ti bashaaaaaaaaaaaaaaaaaa krenar futobillin shqiptar Razz:P:P
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Mon Feb 08, 2010 6:52 pm

  Fiksimi im esht riniaaaa ime ku jam lindur dhe jam rritur.....
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:33 am

  per momentin asgje skam fiksim
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 4:16 pm

  Photobucket
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 4:17 pm

  HARROVAAAAAAAAAA KLIKO SIPER FOTOSSSSSSSS
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 5:03 pm

  asgje....antarin lart qe u pranu dikund tjeter mire se do vish atje
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 5:07 pm

  Endrra ?? me vilin antar e kishe
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 6:12 pm

  Me Endrit Outlaw
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 6:14 pm

  mund te ma shpjegosh cdeshte te huash se nuk e kuptoj
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 6:16 pm

  Photobucket
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:14 pm

  asgje

  Sponsored content

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:34 pm