RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Wed May 19, 2010 10:21 pm

  Embarassed Embarassed Embarassed


  _________________  EndritOutlaw
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:15 am

  qe dua , eden edhe duan sdi cilen ta dua
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:17 am

  kush jane keto Gocat beko? Rolling Eyes
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:19 am

  jan sekrete per muaaaaaaaaaaaaa
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:36 am

  ky beko paska dilem te madhe breeee
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:41 am

  shume
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 7:32 am

  ma bani gajle ju mua akm dilem ajooo
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu May 27, 2010 3:57 am

  o BEKO PASKE BA NAJ GJA TE PAPEM PER GOCAT TI PLAKO, BUDALLEKU QE E KAM TRASH NE RROTEN E NJERZIMIT KA QAN, LASH VJERREN SHTAZAN..... ME BERI KURVA DY BINJAKKKKKK I PAQ MOS I PAQQQQQQQQ I QOJ PER BUK ME BIN PASTAAAAAAAAAAAA......
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga beko prej Fri May 28, 2010 11:42 pm

  kur it thash endrres flm
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 29, 2010 12:49 am

  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Fri Jun 11, 2010 3:06 pm

  Endrra shkruajti:Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
  lol cheers cheers cheers se te kemi enderrushe mos na qaj affraid affraid

  Sponsored content

  Ikonat Re: Kush eshte budalliku me i madh qe keni bere apo thene ndonjeher ?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Tue May 22, 2018 6:25 pm