RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Wed May 19, 2010 9:37 pm

  eeee


  _________________  EndritOutlaw
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:14 am

  do e dua edhe une
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:35 am

  nuk me ka ndodhur
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 7:31 am

  qka do bej , do shof a te dashurohem edhe une ajo

  Sponsored content

  Ikonat Re: Si do te vepronit nese do zbulonit se shoku/shoqja i/e ngusht ju dashuron

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:28 pm