RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kokainë nga Holanda në Itali, arrestohen pesë shqiptarë

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Kokainë nga Holanda në Itali, arrestohen pesë shqiptarë

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Thu May 06, 2010 12:35 am

  Photobucket
  Policia italiane tha se ka arrestuar pesë shtetas shqiptarë dhe një rumun me akuzën e trafikimit të një ngarkese me kokainë me vlerë 150 mijë euro nga Holanda në Itali.
  Burimet e policisë italiane kanë pohuar se arrestimi i të dyshuarve është bërë në kuadër të një aksioni ndërkombëtar antidrogë.
  Sipas policisë, aksioni është shtrirë në disa qytete të vendit fqinj në Faenza, Imola, Riviera dhe disa qytete të tjera.
  Dy anëtarë të kësaj bande kriminale, Luan Daiu dhe Ardian Shulai, ishin arrestuar në datat 22 dhe 3 prill 2010.
  Ndërkohë policia ka vazhduar gjurminin e bandës e cila ka kryer transaksionin e madh të ngarkesës me kokainë të martën e kësaj jave.
  Menjëherë pas mbërritjes së drogës në Itali, është bërë kontroll në “bazat” e bandës ku është arritur të vendosen në pranga shtetasit shqiptarë Edison Masha, Indrit Masha, Armand Tarallo dhe rumunia Veronica Pavel.


  _________________  EndritOutlaw

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:04 am