RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga lani prej Wed May 05, 2010 8:40 pm

  Endra urime per graden dhe shpresoj tja kalosh mire ktu me ne..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 8:45 pm

  shume faleminderit....!!!
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga beko prej Wed May 05, 2010 10:55 pm

  u berz xhelozzzz une tani

  pse eshte goc kjo ka grad eune cun qe jam ku kam gradenn


  endrraa ti vetem ne ender jeton urime graden e henkshh tu beft dul e vjamm ,
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga lani prej Wed May 05, 2010 11:00 pm

  Edhe ty beko do te bojm Vip


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 11:53 pm

  beko shkruajti:u berz xhelozzzz une tani

  pse eshte goc kjo ka grad eune cun qe jam ku kam gradenn


  endrraa ti vetem ne ender jeton urime graden e henkshh tu beft dul e vjamm ,

  hahahahah mor beko ...si nuk mu ndave njeher hahahahahah
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:43 am

  ooooooooooooo urime urime shoqe doja te te jepja nje puthje ne shenje miqesie po spaska ikona te duhura
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:46 am

  Flm shume Yuliaaa...dhe ti uroj te ngritesh ne detyre hahahah cheers Very Happy
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:48 am

  jo jo, une skam kohe yllo te merem me forum... thjesht per pak muhabet kam ardh!
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 7:33 am

  ahahaha ahhahaa
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 27

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu May 27, 2010 3:59 am

  o ENDRRA gezohem qe je ba princesha e forumit tek riniashqiptare.org shpresoj te bahesh plaka e katunitttttttt cheers lol!

  Sponsored content

  new Re: Antares me nick name ENDRA i jepet grada Princeshe ne forum...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:19 am