RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  C'fare mendon kur je vetem ti dhe vetja jote ???

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat C'fare mendon kur je vetem ti dhe vetja jote ???

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Wed May 05, 2010 1:44 pm

  PO PRES PERGJITHEN TUAJ


  _________________  EndritOutlaw
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: C'fare mendon kur je vetem ti dhe vetja jote ???

  Mesazh nga Endrra prej Wed May 05, 2010 8:43 pm

  shume gjera...bej analizim te vetes..sjelljeve dhe veprimeve te mia...gjithashtu dhe per kujtimet dhe persona...
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: C'fare mendon kur je vetem ti dhe vetja jote ???

  Mesazh nga lani prej Wed May 05, 2010 8:45 pm

  Mendoj per te ardhmen..Dhe per shume gjera... Dhe per kujtimet sic thot me lart ENDRA...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

  Sponsored content

  Ikonat Re: C'fare mendon kur je vetem ti dhe vetja jote ???

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed May 23, 2018 4:03 am