RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Fiksimi im eshte.....................

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Sep 01, 2009 12:34 am

  Fiksimi im eshte facebooku........lol
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 12:35 pm

  ndersa fiksimi im eshte oje ojeee lene fare spo e them...Very Happy

  lezhjanja
  Antar 20 %
  Antar 20 %

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 47

  Piket : 52

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/09/2009

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:07 pm

  NDERSA FIKSIMI IM ESHTE TE JEM ANTARE NE SH SH SH FORUME......
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 10:30 pm

  Mire se na erdhe lezhjane
  urojm tia kalosh mire ne shoqerin tone
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 04, 2009 11:23 pm

  Fiksimi im jane gocat lacjane dhe lezhjane...........
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 17, 2009 9:47 pm

  fiksimi im asgjeja
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:06 pm

  Fiksimi im je ti
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat hahahahaha

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:08 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:Fiksimi im je ti
   
  un???????   hahahahaha
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:20 pm

  thuj fiksimin tend ti leje ate qe them un lol!
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat EEEEEEEEEEEEEE

  Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:30 pm

  Krenare shqiptare shkruajti:thuj fiksimin tend ti leje ate qe them un
  EEEEEE STI KE FIKSIM TE THEM TE PARIN......


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:35 pm

  psh makina e eltonit te them te drejten me ka ngel fiksim ma nuk di ku ta gjej
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:36 pm

  duhet djers per ta gjet
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:39 pm

  po dal te rri ne diell per djersitje , ishalla e gjej lol!
  avatar
  fabrizio
  Antar 40%
  Antar 40%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 87

  Piket : 86

  Vendodhja : l

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:43 pm

  provoje se do ta gjesh
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 6:02 pm

  ej parzoten dilni pak ne diell dhe djersisni dhe me gjeni makinen se me ka humb
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 7:04 pm

  elton pergjergji shkruajti:ej parzoten dilni pak ne diell dhe djersisni dhe me gjeni makinen se me ka humb
  qa thu ore paska humb fiksimi im Sad Sad Sad
  do ta gjej,do ta gjej vetem per fiksim, jo se eshte e mire geek
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 7:07 pm

  qenke fiksu mbas fiksimin tend hahahah
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 5:22 pm

  un kam fiksim femrat ce punojn ne lavazh. imagjinoni nje skene te tille ajo eshte duke te lare makinen shkuma po i rrjedh nepermjet gjoksit dhe ajo u shikon drejt e ne sy dhe........................... o zot na ruaj
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 5:58 pm

  EEEE MRAPA RUJNA ZOT MEND E KOKES...HAHAHA


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 7:27 pm

  ishalla........ ende se kam marr veten mbas te shkruajtures....... e kam skenen ne koke........eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 8:38 pm

  hahahaahaha na keni shkri me kete ej mos na boni me fiksime se na ik truni
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 8:40 pm

  FIKSIMI IM ESHTE BOTA E NETIN


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 108

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:51 pm

  koha me shi
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:43 pm

  Sjam e fiksume per asigjo


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 15, 2009 7:01 pm

  ska mundesi te gjithe e kan nje fiksim............

  Sponsored content

  Ikonat Re: Fiksimi im eshte.....................

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:04 am