RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Vjen nje moment dhe..........?

  Share
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Sep 01, 2009 12:31 am

  First topic message reminder :

  Vjen nje moment dhe mua me flihet gjume..........
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Fri Sep 25, 2009 3:48 pm

  ..................dhe...............digjesh.........................
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 4:19 pm

  ...dhe fiton
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 6:10 pm

  ....ce humb nje betej por jo te gjithe luften
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 7:23 pm

  ...qe me duhet te iki
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 25, 2009 7:26 pm

  qe duhet ti them klm kesaj goces
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 25, 2009 7:48 pm

  Vjen nje moment dhee............. una vij perseri ketu ......


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 1:25 pm

  DICKA QE NUK DO POR TE PRISH SHUM PUNE
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 1:59 pm

  .............. une futem e luaj poker ne fb
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 3:36 pm

  ..........VJEN NJE MOMENT DHE TE SHKATERROHET GJITHCKA QE DO ME SHUM NE JETE
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat .................

  Mesazh nga lani prej Sat Sep 26, 2009 3:38 pm

  LITI23 shkruajti:..........VJEN NJE MOMENT DHE TE SHKATERROHET GJITHCKA QE DO ME SHUM NE JETE
  E BUKUR KJO


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Sat Sep 26, 2009 3:57 pm

  flm
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga elton pergjergji prej Sat Sep 26, 2009 8:28 pm

  .... une i bie nje xhiro ketej nga forumi
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Sep 26, 2009 10:54 pm

  ...dhe kete e bej dhe un
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

  Vjen nje moment dhe .....mbizoteron nje qetsi e papame.......


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Sep 27, 2009 1:00 pm

  ....QE TA PRISH UNE..........
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Wed Oct 14, 2009 12:50 pm

  ...dhe behemi me te stresuar
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Oct 14, 2009 8:46 pm

  Vjen nje moment dhe ndihem shum e lodhur fizikisht


  _________________
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Thu Oct 15, 2009 6:59 pm

  dhe mentalisht..
  avatar
  Krenare shqiptare
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 363

  Piket : 429

  Vendodhja : Ne mendjen tuaj

  Reputacion : 7

  Data e hyrjes : 23/09/2009

  Mosha : 107

  Hobi:: : ...

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Krenare shqiptare prej Sat Oct 17, 2009 7:27 pm

  ...dhe humbim mendjen.
  avatar
  LITI23
  Antar 50%
  Antar 50%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 191

  Piket : 215

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 24/09/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : femrat

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga LITI23 prej Sun Oct 18, 2009 5:37 pm

  e per ca........
  avatar
  Adela
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 16

  Vendodhja : ska

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 16/11/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : ska

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Adela prej Wed Dec 09, 2009 7:16 pm

  dhe mua me flihet gjume
  avatar
  ♣GoC LaCjAnE♣
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 302

  Piket : 386

  Vendodhja : mbi valet e jetes

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 31/08/2009

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Dec 09, 2009 9:08 pm

  Vjen nje moment dhe shiu pushon


  _________________
  avatar
  Gevi2009
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 22

  Piket : 46

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 2

  Data e hyrjes : 26/01/2010

  Hobi:: : Basketbolli

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Gevi2009 prej Mon Feb 01, 2010 6:25 pm

  gjerat gjithmon ndryshojne,ne ndryshojme,cdo gje e kaluar ngelet vetem nje memorie,nje kujtim shpesh here i larget ,shpesh here shume i afert ne forcen qe mbart.C'est la vie!
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:23 pm

  dhe hyj ne forum

  Sponsored content

  Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 3:48 am