RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Zbulohen letrat, policia, Ramës: Akuzat tuaja të pavërteta, lironi bulevardin

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Zbulohen letrat, policia, Ramës: Akuzat tuaja të pavërteta, lironi bulevardin

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Mon May 03, 2010 7:25 pm

  Photobucket
  TIRANE – Kreu i policisë së Tiranës i dërgon përsëri letra zyrtare kryetarit të Bashkisë së Tiranës Edi

   Ora është Fri Feb 23, 2018 11:26 am