RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Topalli: Greva e deputetëve të PS, s`mund të pengojë heqjen e vizave

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Topalli: Greva e deputetëve të PS, s`mund të pengojë heqjen e vizave

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Mon May 03, 2010 2:19 pm

  TIRANE – Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka thënë sot se greva e deputetëve të Partisë Socialiste dhe
  mbështetësve të tyre, nuk do ta pengojë vendimin për heqjen e vizave për qytetarët shqiptarë.

  Topalli akuzoi kryetarin e Partise Socialiste Edi Rama se ka zgjedhur rrugen nderkohe qe sipas saj me veprimet politike, lideri i opizotes po deshmon se nuk e do dialogun.
  Gjatë një prononcimi për median, kryeparlamentarja Topalli ka thënë se i falenderon ministrat e Jashtëm të vendeve të BE-së të cilët më 30 prill 2010, i dërguan letër Komisionit Europian dhe presidencës spanjolle të BE-së, duke lobuar për liberalizimin e vizave për qytetarët shqiptarë.
  “22 veta dhe 120 të tjerë nuk mund ta pengojnë sot vendimin për heqjen e vizave për qytetarët shqiptarë. Shqipëria është e vendosur për të ecur përpara drejt liberalizimit të vizave”, është shprehur kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:01 pm