RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sun May 02, 2010 7:19 pm

  nje person ne fcb affraid affraid
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:12 pm

  Nje shoqia ime
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Mon May 03, 2010 6:14 pm

  Pse??? lol!
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Mesazh nga Endrra prej Mon May 03, 2010 6:19 pm

  se tha dicka qe nuk me pelqeu....
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:20 pm

  Asgje Me Rendesii...

  Sponsored content

  Ikonat Re: C'fare ju ka bere te merziteni sot..?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:13 am