RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kujdes birooooo

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Kujdes birooooo

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 4:10 pm

  Mbas gjerave qe ndodhen ne 11 shtator ne Nju york, njerëzitë kishin frikë te
  udhetonin nëpër avione. Një person nga Shqiperia niset për ne Amerike,
  vete ne aeroport pershendetet me familjen dhe para se te ndahet i jati
  e merr menjeane dhe i thotë " Degjo biri babajt kjo është këshilla e
  fundit qe po të jap, kur te vesh te avioni hip i fundit dhe sa te vesh
  te dera pa hyrë brenda ne avjon zgjat koken brend dhe thuaj "Selamu
  aleky" bura, djali i thotë po cthua ti o baba me gjithë këto qe kanë
  ndodhur ti me thua qe te them kështu.
  " ORE DEGJOME MUA TI I THOTE I
  JATI PARA SE TE HYSH NE AVION THUAJ selam aleky DHE PO DEGJOVE NDONJE
  PERGJIGJJE ANDE NGA FUNDI alekym selam MOS HIP SE KA TERORISTA BRENDA.
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Kujdes birooooo

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Mon May 03, 2010 4:37 pm

  hhahahahh
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: Kujdes birooooo

  Mesazh nga ersiljano prej Tue May 04, 2010 7:08 pm

  hahahah e bukur Smile


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: Kujdes birooooo

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:31 am

  hahahahahhahahah e fort Smile

  Sponsored content

  Ikonat Re: Kujdes birooooo

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Fri Apr 20, 2018 6:15 am