RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

    Vjen nje moment dhe..........?

    Share
    avatar
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    Ikonat Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Tue Sep 01, 2009 12:31 am

    Vjen nje moment dhe mua me flihet gjume..........
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 12:34 pm

    vjen nje moment dhe mu me iken truni fare per.........Very Happy Very Happy Very Happy
    avatar
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Wed Sep 02, 2009 3:21 pm

    Vjen nje moment dhe te gjith jan offline ............
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 5:16 pm

    do vi nje moment qe te gjith do vdesim...haha
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Wed Sep 02, 2009 10:56 pm

    VJEN NJE MOMENT DHE.............. MOSSSSSS

    lezhjanja
    Antar 20 %
    Antar 20 %

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 47

    Piket : 52

    Reputacion : 0

    Data e hyrjes : 04/09/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 10:06 pm

    VJEN NJE MOMENT DHE VDES CDO GJE................
    avatar
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Fri Sep 04, 2009 10:34 pm

    Vjen nje moment dhe cdo gje e shoh bardhe e zi

    lezhjanja
    Antar 20 %
    Antar 20 %

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 47

    Piket : 52

    Reputacion : 0

    Data e hyrjes : 04/09/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 11:00 pm

    vjen nje momet dhe je sh e lumtur...............
    avatar
    elton pergjergji
    Antar 60%
    Antar 60%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 305

    Piket : 335

    Vendodhja : lacvegas

    Reputacion : 6

    Data e hyrjes : 17/08/2009

    Mosha : 25

    Hobi:: : killer

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga elton pergjergji prej Fri Sep 04, 2009 11:13 pm

    vjen nje moment...........eh mezi pres qe te vije..............

    lezhjanja
    Antar 20 %
    Antar 20 %

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 47

    Piket : 52

    Reputacion : 0

    Data e hyrjes : 04/09/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lezhjanja prej Fri Sep 04, 2009 11:15 pm

    vjen nje momet dhe me zor po pres te hapet ky xat.....
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Fri Sep 04, 2009 11:40 pm

    take it easy...se cdo gje do shkoj mire...
    avatar
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Sat Sep 05, 2009 5:00 pm

    Vjen nje moment dhe un vij ne forum Very Happy
    avatar
    fabrizio
    Antar 40%
    Antar 40%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 87

    Piket : 86

    Vendodhja : l

    Reputacion : -1

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 25

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 17, 2009 9:49 pm

    vjen nje momet dhe dashuria kthehet ne urretje..
    avatar
    VAJZE E MIRE
    Fillestar
    Fillestar

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 9

    Piket : 11

    Reputacion : 0

    Data e hyrjes : 20/09/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga VAJZE E MIRE prej Sun Sep 20, 2009 2:18 pm

    Vjen nje dhe ....................ku di un
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Mon Sep 21, 2009 3:07 pm

    vjen nje moment dhe asigjo..............
    avatar
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 24, 2009 3:53 pm


    Vjen nje moment dhe forumi gjallerohet


    cheers


    _________________
    avatar
    Krenare shqiptare
    Antar 60%
    Antar 60%

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 363

    Piket : 429

    Vendodhja : Ne mendjen tuaj

    Reputacion : 7

    Data e hyrjes : 23/09/2009

    Mosha : 107

    Hobi:: : ...

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:04 pm

    ...dhe pergjigjem dhe un.
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:10 pm

    gjithashtu dhe un....
    avatar
    Krenare shqiptare
    Antar 60%
    Antar 60%

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 363

    Piket : 429

    Vendodhja : Ne mendjen tuaj

    Reputacion : 7

    Data e hyrjes : 23/09/2009

    Mosha : 107

    Hobi:: : ...

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga Krenare shqiptare prej Thu Sep 24, 2009 4:38 pm

    ...dhe me duhet te iki ju pershedes te gjitheve jeni njesha, do shihemi serish ciao
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:39 pm

    .........CIAO....... KLM........


    _________________
    ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

    LaNi
    avatar
    fabrizio
    Antar 40%
    Antar 40%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 87

    Piket : 86

    Vendodhja : l

    Reputacion : -1

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 25

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:40 pm

    e pse nuk e di ti?
    avatar
    lani
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 726

    Piket : 1414

    Vendodhja : system32

    Reputacion : 19

    Data e hyrjes : 15/08/2009

    Mosha : 26

    Hobi:: : HaCkEr

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga lani prej Thu Sep 24, 2009 4:41 pm

    VJEN NJE MOMENT DHE PO IKI UN..........


    _________________
    ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

    LaNi
    avatar
    fabrizio
    Antar 40%
    Antar 40%

    Gjinia : Male

    Numri i postimeve : 87

    Piket : 86

    Vendodhja : l

    Reputacion : -1

    Data e hyrjes : 16/08/2009

    Mosha : 25

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga fabrizio prej Thu Sep 24, 2009 4:50 pm

    ciao klm
    avatar
    ♣GoC LaCjAnE♣
    Administrator
    Administrator

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 302

    Piket : 386

    Vendodhja : mbi valet e jetes

    Reputacion : 2

    Data e hyrjes : 31/08/2009

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga ♣GoC LaCjAnE♣ prej Thu Sep 24, 2009 8:53 pm

    Vjen nje moment dhe ......................... cdo gje ma shpifffffff
    pfffffffffffffffff


    _________________
    avatar
    Krenare shqiptare
    Antar 60%
    Antar 60%

    Gjinia : Female

    Numri i postimeve : 363

    Piket : 429

    Vendodhja : Ne mendjen tuaj

    Reputacion : 7

    Data e hyrjes : 23/09/2009

    Mosha : 107

    Hobi:: : ...

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga Krenare shqiptare prej Fri Sep 25, 2009 3:06 pm

    ...dhe kupton me shum gjera

    Sponsored content

    Ikonat Re: Vjen nje moment dhe..........?

    Mesazh nga Sponsored content


      Ora është Sun Apr 22, 2018 3:32 pm