RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Thyen rekordin, 8 grabitje brenda ditës dhe policia e liron!

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Thyen rekordin, 8 grabitje brenda ditës dhe policia e liron!

  Mesazh nga lani prej Sat Aug 15, 2009 11:11 pm

  Një i mitur ka thyer të gjitha rekordet si hajdut. Ka arritur që vetëm brenda 24 orëve të kryejë 8 grabitje, duke u renditur nr.1 në top-listën e vjedhësve shqiptar në të gjitha kohët.
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Thyen rekordin, 8 grabitje brenda ditës dhe policia e liron!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Jan 06, 2010 6:12 pm

  PO normale lirohen hajduta dhe kriminelat dhe hajn burg te pafajshimitttttttt

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:10 am