RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  DY PULA E GJELI I SHKRET

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  rreth DY PULA E GJELI I SHKRET

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 4:05 pm

  Na ishin dy pula duke bo muhabet te koteci! Kur fap, na vjen gjeli i
  cakerdisur! I kishte shku mendja keq te ziut dhe i turret pulave me
  vrap! Ato ja fusin vrapit rreth e qark kotecit! Gjeli nga mbrapa! Vrap
  ato, vrap gjeli! 1 xhiro, 2 xhiro, 3 xhiro e keshtu me radhe! Kur arriten
  te xhiro e 20 i thote njona pule tjetres- a ia lejme gjelit se u
  lodhem! Ec mi budallaqe bojme dhe nja dy xhiro se na morin per kurva
  pastaj- i thote tjetra!

   Ora është Sun Apr 22, 2018 3:17 pm