RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Burri Ideal

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 29

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Burri Ideal

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 3:56 pm

  Një vejushë e pasur dhe e vetmuar vendosi që kishte nevojë për një burrë tjetër në jetën e saj kështu që ajo vuri një reklamë ne nje gazetë, e cila thonte keshtu:
  Nje vejushë e pasur kerkon te ndaje pasurinë dhe jeten e saj me një burrë……..APLIKUSEVE JU NEVOITET TE KENE KETO KUALIFIKIME:
  1) Te mos me rrahë kurr
  2) Te mos me iki kurr
  3) Duhet të jetë teper i mirë në krevat
  Për disa muaj, kishte shum telefonata dhe vizitat në shtepi ishin te shumta nga burrat qe e kerkonin por asnje nuk kishte kualifikimet qe ajo kerkonte.
  Një ditë i ra zilja e shtepise dhe ajo hapi derën për të gjetur një njeri pa krahë dhe pa këmbë shtrirë tek dera.
  Vejusha: Kush jeni ju? Dhe çfarë doni?
  Burri Ideal: Pershendetje,kekimi juaj ka mbaruar, sepse unë jam burri i ëndrrave tuaja. Unë nuk kam asnjë krah, kështu që unë nuk mund t’ju godasë dhe nuk kam asnjë këmbë, kështu që unë nuk mund të iki kurr.
  Vejusha: Po Po, athere,a mendoni qe jeni i mire në krevat?
  Burri ideal: Epo, a nuk i rash zilës se shtepisë unë as me dore e as me këmbë zonjë .

   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:09 pm