RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Kerkojme ADMINISTRATOR

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga lani prej Sat Apr 24, 2010 5:01 pm

  Sic e shikoni Webfaqja ka ren shume nga me pare..Duke filluar qe nga vizitat dhe duke mbaruar ne Postimet.. Ky eshte vaj i admineve.. Dhe per ket arsye po kerkoj admin.. Do ju lutesha kush mer vesht nga kto gjera.. Te mirmbaje faqen te hape tema te bie fizitore e tjer e tjer.. Le te komentojne.. Ju faleminderit..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Wed Apr 28, 2010 12:19 pm

  po deshte me bej mua SE KAM DISA FAQE NE FCB PER NJE TOTAL FANSA 35000 E MA TEPER____e me intereson vertet te jem admin ketu se esht fantastike si faqe
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga lani prej Thu Apr 29, 2010 4:47 pm

  Me bej ADD ne msn bisedojme lani-lovin@hotmail.com ..


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:35 am

  un marr vesh nga keto gjera...por eshte shpejt....dhe me te vertet punoni se qenka shume pak aktivizime ketu...

  Artan
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 1

  Vendodhja : Rome

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 20/05/2010

  Hobi:: : atdheu

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga Artan prej Thu May 20, 2010 11:43 pm

  pershendetje! jam artan gjeçaj nje fans i zjarrte i rinise shqiptare, kam deshire shume te jap kontributin tim per faqen e rinise shqiptare... po qe se eshte e mundur... ju faleminderit me kontaktoni ne fb artan gjeçaj..
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 1:14 am

  te aplikoj pakes edhe une

  punoj forume hap rregulloj gjdo gje ne forume di te punoj ka diku 4 vite por kjo antarja endraa edhe une dim punojm ne forume ne portal
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga Endrra prej Fri May 21, 2010 1:29 am

  uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sna degjon njeri mo Beko sna degjon njeri hahahah
  avatar
  Yulia
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 14

  Piket : 14

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 21/05/2010

  Hobi:: : skam

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga Yulia prej Fri May 21, 2010 1:45 am

  prit se kane pune njerezit... duro o e paduruar ahahahah
  avatar
  beko
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 60

  Piket : 62

  Vendodhja : Diku mu ne mes kosoves

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 04/05/2010

  Hobi:: : te dashurohem 1

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga beko prej Fri May 21, 2010 7:28 am

  endraaaa sna degjojn sna degjoj por vi dita na degjojn
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Thu May 27, 2010 3:42 am

  o daku un duaaaaaaaaa.............. Owner ne forum edhe ne chat.......... Nese se ban do te vras hahahahhahahah te rujt zoti je nish o lano
  avatar
  AhgMember
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 11

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/06/2010

  Mosha : 23

  Hobi:: : WebMaster

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga AhgMember prej Sun Jun 13, 2010 7:46 pm

  O Lani Si Te Doje Mendja Jote Vllai...Mua Tani Ketu Me Ke Smile Smile Smile

  Sponsored content

  Ikonat Re: Kerkojme ADMINISTRATOR

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:05 am