RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  .Veronica Ciardi & George Leonard (Grande Fratello) ne BB3........Albania............

  Share

  geni
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 1

  Piket : 3

  Vendodhja : lac

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 17/04/2010

  Hobi:: : .....................

  Ikonat .Veronica Ciardi & George Leonard (Grande Fratello) ne BB3........Albania............

  Mesazh nga geni prej Sat Apr 17, 2010 1:21 pm

  http://www.facebook.com/home.php?#!/pag ... .....faqja ne facebook e Veronica Ciardi.......administrator shqiptar nga Laci..............faqja me e madhe e krijuar nga ne 24 mije fansa te Veronices................na vizitoni............ne facebook...........flm.................

   Ora është Sat Jun 23, 2018 5:21 am