RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Lajmerim!!

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Lajmerim!!

  Mesazh nga lani prej Thu Apr 15, 2010 12:53 am

  Hey te dashur antare Rinia Shqiptare kthehet me fort se kurre... Duke filluar qe ket jave te gjithe adminet do meren vetem me vaqen.. Do e marim nga gjeja me e vogel deri tek me e madhja duke e rregulluar... Me pak fjale mbrenda disa javeve do jet shnderrim total... Ju faleminderit qe jeni me ne...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi
  avatar
  MiSTeRi_ViP
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 274

  Piket : 304

  Vendodhja : Usa

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 11/12/2009

  Mosha : 28

  Hobi:: : Shoqeri Lek Femra Muhabet!

  Ikonat Re: Lajmerim!!

  Mesazh nga MiSTeRi_ViP prej Wed Apr 21, 2010 5:45 pm

  O LANO MA NE FUND ERDHE TI KOKQYPPPPPPPPPPPPP HAHAHAHHAHAHAHAH

   Ora është Thu Jun 21, 2018 11:05 am