RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Imaging tools

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Imaging tools

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 8:18 pm

  Imaging

  ACDSee 11.0.113

  Link http://filehippo.com/download_acdsee/download/b73b9449363392051e4b0987f86fba8c/ DEMO

  FastStone Image Viewer 3.9

  Link http://filehippo.com/download_faststone_image_viewer/download/46eaf6242d5d4c5b1aab82299995eeea/

  Paint Shop Pro 12.0

  Link http://filehippo.com/download_paint_shop_pro/download/2d4abf6b85e0e426973d2cb6824158e3/ DEMO

  Picasa 3.1 Build 71.43

  Link http://filehippo.com/download_picasa/download/9d830b4ef9fe32f86161e0b23527c951/

  XnView v1.96.2

  Link http://filehippo.com/download_xnview/download/d18893ac8c74144cab197299f8b14538/

  The Gimp 2.6.6

  Link http://filehippo.com/download_the_gimp/download/43deaebbd07adb8d126471700ea69a87/

   Ora është Sat Sep 23, 2017 1:35 am