RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Audio dhe Video

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Audio dhe Video

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 8:15 pm

  Audio dhe Video

  AIMP 2.60.486 Beta 2

  Link http://filehippo.com/download_aimp/download/ab679ba5318abf1164b07570b5f4f79a/

  Any Video Converter 2.75

  Link http://filehippo.com/download_any_video_converter/download/4765f1989510b0dc1a5fe60f012519d8/

  BSplayer 1.37.826

  Link http://filehippo.com/download_bsplayer/download/d8fc4d2535012dba9a6cea1a65ebd968/

  DivX Play 7.2.0.19

  Link http://filehippo.com/download_divx_play/download/b29915d83588f78cd264617225c668a2/

  jetAudio 7.5.3 Basic

  Link http://filehippo.com/download_jetaudio/download/16c57871fe10c45607a3dbed45291e4e/

  K-Lite Codec Pack 5.00 (Full)

  Link http://filehippo.com/download_klite_codec_pack/download/2079e108a58912cac1e545ec8c85a47a
  /

  Miro 2.0.5

  Link http://filehippo.com/download_miro/download/e84e8e20cf3a69e4343e51cdb3cb46dc/

  QuickTime Player 7.62.14.0

  Link http://filehippo.com/download_quicktime_player/download/b70085bbc9c128c9ec5989ac7abfea4d/

  VLC Media Player 1.0.0

  Link http://filehippo.com/download_vlc/download/2abfdb0558e8fa8a129d0c3f0f18ba28/

  SUPER v2009 build 36

  Link http://filehippo.com/download_super/download/370f4f1f84bfc65301fbcc9eb8bd447a/

   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:16 pm