RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Browser dhe Plugins

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Browser dhe Plugins

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 8:14 pm

  Browser dhe Plugins

  Adobe Air 1.5.1

  Link http://filehippo.com/download_adobe_air/download/9f06724743a96f7820daf9db17cae177/

  Firefox 3.5.1

  Link http://filehippo.com/download_firefox/download/63642bd626a17d789920b5744b2d86bf/

  Google Chrome 3.0.193.1 Beta

  Link http://filehippo.com/download_google_chrome/download/4869717a52d6eff976fe2fe7e6d00a34/

  Opera 10.0 Beta 2 (Build 1642)

  Link http://filehippo.com/download_opera/download/bb5289ff5df7bac372b9d2ba823543dc/

  Safari 4.0.2

  Link http://filehippo.com/download_safari/download/3e3afc8f2c3b69c21b7637f8157fd1c5/

  Shockwave Player 11.5.0.600

  Link http://filehippo.com/download_shockwave/download/1b4f8d58e230da472adeaefc02662f1f/

  Silverlight 3.0.40624

  Link http://filehippo.com/download_silverlight/download/d0e520ef4186bb89b7e0eb219cb64caf/

  Internet Explorer 8.0 (Vista)

  Link http://filehippo.com/download_internet_explorer_vista/download/0740bc755084128c6e11a0a051907329/

  Internet Explorer 8.0 (XP)

  Link http://filehippo.com/download_internet_explorer_xp/download/2d93258a03bb875a47b457d1c49fa75f/

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:21 pm