RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Desktop tools

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Desktop tools

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 8:14 pm

  Desktop

  Google Desktop 5.8.809.23506

  Link http://filehippo.com/download_google_desktop/download/29fe721c5697450bcb028d8f4d4e0652/

  ObjectDock 1.9

  Link http://filehippo.com/download_objectdock/download/8e302c3f505ef23d00acb1e44b00c962/

  Samurize 1.64.3

  Link http://filehippo.com/download_samurize/download/cf2ab57a39075c2026f0b15665135ff4/

  Yahoo! Widget Engine 4.5.1

  Link http://filehippo.com/download_yahoo_widget/download/4d120078048efcc8c2c41c97ca0f5103/

  WindowBlinds 6.4

  Link http://filehippo.com/download_windowblinds/download/395d110e7847b5956d348782481aa6f5
  /

  Evernote 3.1.0.1212

  Link http://filehippo.com/download_evernote/download/eb9ecc0945f6033380090b5545932248/

   Ora është Mon Aug 21, 2017 11:21 am