RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Messanger Dhe Chat

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Messanger Dhe Chat

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 8:13 pm

  Messanger Dhe Chat

  AIM 7.0.5.38 Beta 3

  Link http://filehippo.com/download_aim/download/c000e39063d6adf6a6f83574281a56e4/

  Digsby Beta (build 60)

  Link http://filehippo.com/download_digsby/download/c8ce42589a957851b41e54723963c555/

  Google Talk 1.0.0.104 Beta

  Link http://filehippo.com/download_google_talk/download/298ba15362f425c3ac48ffbda96a6156/

  ICQ 6.5.1042

  Link http://filehippo.com/download_icq/download/33fcc3c0a93050303d6c59c62c1b8529/


  Skype 4.1.0.136

  Link http://filehippo.com/download_skype/download/51a55018c81205389d38279c1c2f2ca8/

  Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064)

  Link http://filehippo.com/download_msn_messenger/download/e68b0ee9d509823351d8e97193c269e1/

  Yahoo! Messenger 9.0.0.2162

  Link http://filehippo.com/download_yahoo_messenger/download/242700fd625d261a16cd2b4b7de9d815/

   Ora është Mon Aug 21, 2017 11:22 am