RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Programe PerSiguri

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat Programe PerSiguri

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 8:11 pm

  Ketu mund te postoni te gjitha llojet e Softwereve qe mundsojn PC te jete e sigurt nga viruset e ndryshme

  ja po vazhdoj une

  Njher tju tregoj nje web site ku mund te gjeni licenca,keys dhe seriale te gjitha antivruseve
  ajo eshte *************

  vazhdojm

   Ora është Tue Jul 17, 2018 4:57 am