RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  top 30 antivirusa

  Share

  boot-screen1
  Vip
  Vip

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 128

  Piket : 204

  Vendodhja : Kosova

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 12/04/2010

  Hobi:: : Hacking

  Ikonat top 30 antivirusa

  Mesazh nga boot-screen1 prej Mon Apr 12, 2010 7:50 pm

  Edhe ket vit CyberTest ka testuar per Antivirusin me te mir.Jan perdorur 147.000+ Virusa.
  Ja dhe lista ..

  1. Kaspersky version 6.0.0.303 - 99.62%
  2. Active Virus Shield by AOL version 6.0.0.299 - 99.62%
  3. F-Secure 2006 version 6.12.90 - 96.86%
  4. BitDefender Professional version 9 - 96.63%
  5. CyberScrub version 1.0 - 95.98%
  6. eScan version 8.0.671.1 - 95.82%
  7. BitDefender freeware version 8.0.202 - 95.57%
  8. BullGuard version 6.1 - 95.57%
  9. AntiVir Premium version 7.01.01.02 - 95.45%
  10. Nod32 version 2.51.30 - 95.14%
  11. AntiVir Classic version 7.01.01.02 - 94.26%
  12. ViruScape 2006 version 1.02.0935.0137 - 93.87%
  13. McAfee version 10.0.27 - 93.03%
  14. McAfee Enterprise version 8.0.0 - 91.76%
  15. F-Prot version 6.0.4.3 beta - 87.88%
  16. Avast Professional version 4.7.871 - 87.46%
  17. Avast freeware version 4.7.871 - 87.46%
  18. Dr. Web version 4.33.2 - 86.03%
  19. Norman version 5.90.23 - 85.65%
  20. F-Prot version 3.16f - 85.14%
  21. ArcaVir 2006 - 83.44%
  22. Norton Professional 2006 - 83.18%
  23. AVG Professional version 7.1.405 - 82.82%
  24. AVG freeware version 7.1.405 - 82.82%
  25. Panda 2007 version 2.00.01 - 82.23%
  26. Virus Chaser version 5.0a - 81.47%
  27. PC-Cillin 2006 version 14.10.1051 - 80.90%
  28. VBA32 version 3.11.0 - 79.12%
  29. ViRobot Expert version 4.0 - 76.22%
  30. UNA version 1.83 - 75.44%
  Pra vendi i par -Kaspersky
  Ndersa ne vendin e dyt eshte Active Virus Shield nga AOL qe e ka perqindjen e njejt me kaspersky'n dhe ka nje perparsi sepse eshte Falas

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:17 pm