RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Aqua Real 3D Deluxe v1.5.1

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Aqua Real 3D Deluxe v1.5.1

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 23, 2009 12:55 pm  Aqua Real 3D Deluxe v1.5.1

  Experience ultra realistic virtual fish in underwater worlds and transform your monitor into a fully stocked aquarium of the highest quality. Not just a screensaver, Aqua Real 3D Deluxe can also be your active desktop. Choose from over 60 species of fish, enjoy spectacular fish tanks and even customize your aquarium with your favorite digital images and music! Utilizing some of the world's most advanced technology for 3D virtual reality and biomechanics, the inhabitants of this virtual aquarium look, move and behave like real fish!  Features:

  *Over 60 Marine tropical fish &
  freshwater fish

  *Up to 21 fish in your tank, simultaneously!

  *2 Underwater Environments: Saltwater & Freshwater

  *Advanced aqua biomechanics and artificial intelligence

  *Over 60 Marine tropical fish & freshwater fish

  *Up to 21 fish in your tank, simultaneously!

  *2 Underwater Environments: Saltwater & Freshwater

  *Advanced aqua biomechanics and artificial intelligence

  SHKARKO KETU

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:08 pm