RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Agjencia gjermane kundër Firefox

  Share

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat Agjencia gjermane kundër Firefox

  Mesazh nga fidanne prej Tue Apr 06, 2010 9:31 am

  Pas akuzave drejtuar Internet Explorer janarin e shkuar, qeveria gjermane zbret sërish në fushën e betejës kundër programeve për të naviguar në internet.

  Këtë radhë kundërshtari është Firefox, browser-i open-source i krijuar nga Mozilla Foundation, që prej shumë përdoruesve të web-it është konsideruar një prej alternativave më të sigurta.

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:08 am