RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  I pëlqen kolegia e fotografon nudo

  Share

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat I pëlqen kolegia e fotografon nudo

  Mesazh nga fidanne prej Tue Apr 06, 2010 9:30 am

  Nje punonjes sigurie në aeroportin Hithrou në Londër është marrë në pyetje nga policia pasi ka fotografuar një kolegen e tij nudo në skanerin e vendosur sëfundmi në aeroport, si masë kundër terrorizmit.

  Xho Margetson tha se kolegu i saj Xhon Leiker pasi i bëri një foto me aparatin me rreze X iu adresua në mënyre fyese dhe vulgare “e dashuroj shume gjoksin tënd të madh”.
  Në fakt, Xho kishte hyrë gabimisht ne skaner dhe u tmerrua kur Xhon shtypi butonin për ta fotografuar. Leiker, që është i pari polic që kapet duke abuzuar me skanerat e rinj do të përballet me akuzën e ngacmimit seksual në vendin e punës.

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:10 am