RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Shpenzon 81 mijë eurot e të dashurës

  Share

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat Shpenzon 81 mijë eurot e të dashurës

  Mesazh nga fidanne prej Tue Apr 06, 2010 9:30 am

  I braktisur nga e dashura, është hakmarrë duke hyrë në postën e saj elektronike dhe shpenzuar online 81 mijë euro.

  Sapo ish e dashura është vënë në dijeni për shumë që duhet të paguantë, është drejtuar në polici, duke denoncuar abuzimin.

  Ndaj 30 vjecarit është hapur një cështje penale.

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:08 am