RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  MP3 Portal Script

  Share
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat MP3 Portal Script

  Mesazh nga ersiljano prej Sun Aug 23, 2009 12:53 pm  + Post news ( can be displayed in all pages )
  + send albums
  + albums are covered by these features : adding songs up to 10, album category, album name , artist name, album's year , country

  & More +++

  Overview :

  + Post news ( can be displayed in all pages )
  + send albums
  + albums are covered by these features : adding songs up to 10, album category, album name , artist name, album's year , country
  + advanced search engine by these options : category, music category, album name, artist name, album's year, country
  + banner's administrative section
  + easy-to-use Installer
  + the ability to transfer database information
  + support multi-language system ( with build-in persian language system )
  + Require PHP/MySQL

  SHKARKO KETU

   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:21 pm