RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Bjondja duke bere testin e Alkoolit

  Share

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat Bjondja duke bere testin e Alkoolit

  Mesazh nga fidanne prej Mon Apr 05, 2010 11:23 am

  Nje polic ndalon nje makine se po ecte me shpejtesi. Merr shefin me radiomares dhe i jep targat e makines.
  Shefi i thote..
  - A mos eshte nje BMW e kuqe ?
  - Po – I thote polici
  - A eshte nje bjonde shume e bukur duke i dhene makines ?
  - Po mor lal eshte si shpirt – I pergjigjet ky…
  - Me degjo mua shko tek makina edhe uli pantallonat.
  - Shkon polici tek makina edhe pa thene gje fare ul pantallonat.

  Bjondja:
  -Mos! test alkoli prape !?

   Ora është Fri Apr 20, 2018 3:42 am