RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  I ofron të bijën gazetarit që gjuajti Bushin

  Share
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat I ofron të bijën gazetarit që gjuajti Bushin

  Mesazh nga lani prej Sat Aug 15, 2009 11:10 pm

  Një egjiptian të mërkurën ia ka ofruar vajzën e tij 20-vjeçare gazetarit irakian Muntazer al-Zaidi, i cili të dielën në Bagdad e ka gjuajtur me këpucë presidentin amerikan George W. Bush. Edhe vet e bija Amal Saad Gumaa, përndryshe studente në universitetin Minya në Egjiptin qendror, është pajtuar me idenë.
  avatar
  elton pergjergji
  Antar 60%
  Antar 60%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 305

  Piket : 335

  Vendodhja : lacvegas

  Reputacion : 6

  Data e hyrjes : 17/08/2009

  Mosha : 25

  Hobi:: : killer

  Ikonat Re: I ofron të bijën gazetarit që gjuajti Bushin

  Mesazh nga elton pergjergji prej Thu Aug 27, 2009 11:31 pm


  Përdoruesja më e moshuar e shërbimit Facebook
  Plaka britanike, e cila pak kohë më parë ka mbushur 102 vjet, është përdoruesja më e vjetër e Facebook, faqes së shumëpopullarizuar të internetit për rrjetëzim shoqëror.
  102-vjeçare Ivy Bean ka vendosur ka vendosur të regjistrohet në Facebook pasi që infermieret e shtëpisë së pleqve ku ajo jeton e kanë shtyrë për një veprim të tillë.

  Infermieret e saj ia kanë regjistruar profilin në këtë shërbim të popullarizuar. Tani kjo plakë mund të mbetet në kontakt me miq dhe familje edhe nëpërmes Facebook.

  "Kam dëgjuar për Facebook dhe kam dashur të dijë se për çfarë bëhet fjalë. Kam qejf të shëtis nëpër internet, më pëlqen më shumë se lapsi. Tani çdo ditë e më shumë njerëz përdorin Facebookun. Me 102 vitet e mia, kam gjëra me bollëk për të cilat mund të shkruaj. Aktualisht kam vetëm nëntë miq, e shpresoj se do të kem shumë më shumë. Së shpejti do të vendos edhe disa fotografi të mia", ka deklaruar Ivy për gazetën britanike The Sun

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:10 am