RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cila është arsya qe nje i ri fillon te konsumoj drog

  Share

  shkumbini1
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 13

  Piket : 15

  Vendodhja : kosov

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : leximi

  Ikonat Cila është arsya qe nje i ri fillon te konsumoj drog

  Mesazh nga shkumbini1 prej Mon Apr 05, 2010 3:11 am

  A mund te jet shkaktar shoqria e keqe
  avatar
  !<MashtrUsja>!
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 17

  Piket : 19

  Vendodhja : Ne KosoVe

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 15/06/2010

  Hobi:: : Mu TraNnU KrejT...hehehehe Edhe Aventura

  Ikonat Re: Cila është arsya qe nje i ri fillon te konsumoj drog

  Mesazh nga !<MashtrUsja>! prej Tue Jun 15, 2010 9:23 pm

  Eshte E Vertet shkaktar shoqria e keqe

  tommi
  Fillestar
  Fillestar

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 9

  Piket : 11

  Vendodhja : greqi

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 10/09/2010

  Hobi:: : turizmi

  Ikonat Re: Cila është arsya qe nje i ri fillon te konsumoj drog

  Mesazh nga tommi prej Wed Sep 22, 2010 10:43 pm

  Familja dhe shoqeria .

  Sponsored content

  Ikonat Re: Cila është arsya qe nje i ri fillon te konsumoj drog

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jun 20, 2018 4:13 pm