RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Share
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Tue Mar 09, 2010 3:07 pm

  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Tue Apr 27, 2010 5:14 pm

  Nga kjo dritare e tragetit,qe po niset..veshtrimi im mjegullohet nga shiu qe po bie...por dhe nga mjegulla, qe i ngjan mantelit te nje fantazme qe vjen nga deti..token mbulon..mbyll dhe horizontin..! Tani per tani mua me intereson,vetem trageti qe po çan detin..si nje premtim drejt vendit tim.ndersa pije nje kafe..jam i gezuar..edhe pse nga dritarja shoh..mjegullen dhe detin e trazuar..!
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Tue Apr 27, 2010 5:15 pm

  KETE NATE !
  Kete nate..degjoj cicerima pa fund...nje ere e lehte lulet e mija tund..dhe une i zhytur ne keto zhurma te panumurta..ndjej afshin e Tiranes...si nje rrahje vigane e jetes..qe merr fryme si ndonje kollos i rraskapitur.Ne kete nate ne qytetin tim..dikush ne shtepi...dikush per vizitit..dikush tjeter pi aq shume ne lokale pa asnje pretendim..derisa behet viktim i veseve te tije banale...Ndersa mendimet e mija..marrin udhen e qytetit,duke veshur rroben e poezis,deshiroj tju them te gjitheve":Mirembrema"..perkedhel shpirtin...me pushton qetesia..ne kete nate..kur jam atje larg..kunder vuajtjeve te mia...duke arratisur çastet e vetmise..çdo mbremje pres me padurim..te dal ne rruget e qytetit tim...!
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrra prej Fri Apr 30, 2010 11:57 pm

  lol! cheers
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Fri Apr 30, 2010 11:59 pm

  na shkruaj nje poezi Endrra !!
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:05 am

  I humbur deri në marrosje
  pezull duke qëndruar
  mes ëndrrave dhe realitetit
  dashuroja
  frymën që erdhi dhe mi hapi sytë
  në natën e 14 shkurtit.

  U shembën të gjitha iluzionet
  në përplasje me çiltërsinë
  dëshirat mbetën të mbarsura
  në membranën shterpe
  kujtimet shpurthen radhazi.

  Tronditja shpërthen kufinjtë
  mllefi mbërthen shpirtërat
  e dashuruar në flakën e amshuar.

  Një vajzë e strukur
  në zemrën time
  lutet prajshëm
  dhe në heshtje
  qanë.
  avatar
  Endrra
  princessa
  princessa

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 106

  Piket : 114

  Vendodhja : Lart e posht ,e posht e lart.....

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/12/2009

  Hobi:: : Noti

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrra prej Sat May 01, 2010 12:06 am

  SI FANTAZEM ENDEM UN NE RRUGICAT E QYTETIT BOSH,SHIU KRYET ME LAGE,KUJTIMET MALLIN ME RIZGJOJNE.ME HAPA TE LEHTE, NGADALE ECI NE TROTUARIN GRI ESHTE NOSTALGJI QE NDJEN ZEMRA,ESHTE MALL,DHIMBJE,DASHURI.TE KERKOJ NE CDO GRIMCE AJRI,CDO FYTYR,CDO PSHERETIM,TE KERKOJ NE QIELL NE TOKE,TE KERKOJ NE SHPIRTIN TIM.PO TI ZEMER JE LARGUAR SI SOT NJE VITE ME PARE,DHE UNE VETEM NEPER SHI,TE THERRAS TY SI e MARRE....
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 12:21 am

  Me qe te desha pamase,
  me fal qe te lendova sa s`ka.
  Me fal qe dashurija ime te beri te vuash,
  me fal qe te bera qe pafundesisht te me duash.
  Me fal e nese mundesh me harro,
  me fal dhe me harro nje tjeter dashuro.
  Dhe kur te duash nje tjeter mos kthe koken pas
  edhe pse u deshem te dy pamase_______________ lol!
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 12:55 am

  Te dua me shpirt ndaj mos me zhgenje,
  dikush eshte i lig me mua s’te le.
  Ai u fut mes nesh kur nje tjeter kishte,
  me pabesin e tij lumturin te na prish.
  Ne shpirt jam helmuar
  po prap te ty kam shpres,
  ti larg ke shkuar
  une me ankth te pres!
  Kjo situat me tremb s'di si te veproj,
  kuptoj vetem kaq, qe ty te DASHUROJ!!
  avatar
  Endrit Outlaw
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 107

  Piket : 166

  Vendodhja : Verona

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 09/03/2010

  Mosha : 28

  Hobi:: : Politika......haahha

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Endrit Outlaw prej Sat May 01, 2010 12:55 am


  alda aldush
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 23

  Piket : 23

  Vendodhja : greece

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 27/04/2010

  Hobi:: : bahhhhhh

  help e bukur endrit,,,,ke per te ecur ti djal,,,,,

  Mesazh nga alda aldush prej Tue May 04, 2010 5:21 pm

  e bukur endrit,,,,ke per te ecur ti djal,,,,,
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga ersiljano prej Tue May 04, 2010 6:54 pm

  po na bej admin tek faqja jote ore akoma rri pret Razz


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  Ersiljano

  Sponsored content

  help Re: Poezi per TY (edhe ne facebook)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Thu Jun 21, 2018 10:58 am