RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Invictus 2010 NEW Ita

  Share

  Sondazh

  Ju pelqen

  [ 1 ]
  100% [100%] 
  [ 0 ]
  0% [0%] 

  Totali i votave: 1
  avatar
  ilpadrino
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 61

  Piket : 176

  Reputacion : 4

  Data e hyrjes : 21/08/2009

  Mosha : 25

  Ikonat Invictus 2010 NEW Ita

  Mesazh nga ilpadrino prej Mon Mar 08, 2010 2:07 am  Pjesa e I  Pjesa e II  Shikim te Kendshem

   Ora është Mon Apr 23, 2018 6:20 pm