RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Share

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  Ikonat [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Mesazh nga ToniAhG prej Sun Mar 07, 2010 4:53 pm

  Pershendetje RiniaShqiptare.Org

  Vendos Ta Hap Kete OFerte PEr Domaine Websitesh .Com
  Special Ne Kete Forum

  Oferta Eshte + 50 Postime

  Edhe 2 Sugjerimi Shokeve Kete Forum

  Domaine Eshte Per 1 Vit

  Tregoni Me Sa Postime Jeni Aktualisht Dhe Kur Ti Mbaroni Ktheni Pergjigje !

  Domainet Hapen Nga Une Edhe Nga Lani

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat Iaa fillova postimev

  Mesazh nga fidanne prej Mon Apr 05, 2010 10:43 am

  Une per mometin e kam 4 postime Dhe possa ti boj 50 e kerko oferten

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat Domain.com

  Mesazh nga fidanne prej Tue Apr 06, 2010 10:40 am

  Mund ta marr ket Ofert :d
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Mesazh nga lani prej Thu Apr 15, 2010 12:35 am

  Toni ahg.. Pergjigju !! I ka bere postimet...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  LaNi

  ToniAhG
  Webmaster
  Webmaster

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 7

  Piket : 12

  Vendodhja : Durres Albania

  Reputacion : -1

  Data e hyrjes : 30/01/2010

  Mosha : 27

  Hobi:: : Hacking & Pc

  Ikonat Re: [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Mesazh nga ToniAhG prej Thu Apr 29, 2010 3:11 pm

  Po Me Falni Me Shkruaj Domainin Qe Do Te Lidhesh Edhe Per 24 Ore e Ke Gati

  Kontakto [You must be registered and logged in to see this link.] Ketu Ne forum Ose Ne Fb

  [You must be registered and logged in to see this link.]
  avatar
  AllKaiDa
  Antar 10%
  Antar 10%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 12

  Piket : 14

  Vendodhja : Sdi :p

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/05/2010

  Hobi:: : sport

  Ikonat Re: [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Mesazh nga AllKaiDa prej Thu May 06, 2010 12:22 am

  edhe kesaj po ja nisi

  kam 2 poste tani

  fidanne
  Antar 30%
  Antar 30%

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 53

  Piket : 149

  Vendodhja : podujev

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 05/04/2010

  Hobi:: : kosova

  Ikonat Re: [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Mesazh nga fidanne prej Sun Oct 10, 2010 5:26 pm

  Mua Ende Nuk me keni Dhuruar Domainin...
  Ju Lus qe te me jepni sepse Un ikan ber postimet Shum Moti..

  Sponsored content

  Ikonat Re: [Domain .Com ,Net/Info/Org

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora është Wed Jul 18, 2018 3:23 pm