RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  (Offert) Script per proxy Web

  Share

  Jurg3n AHG
  S.Moderator
  S.Moderator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 4

  Piket : 10

  Vendodhja : Tirane

  Reputacion : 0

  Data e hyrjes : 06/03/2010

  Hobi:: : Webmaster , Cracker ,HAcker ,Designer

  Ikonat (Offert) Script per proxy Web

  Mesazh nga Jurg3n AHG prej Sat Mar 06, 2010 1:36 pm

  Ja do foto te webit eshte i perkthuer ne shqip nga une

  [You must be registered and logged in to see this image.]
  [You must be registered and logged in to see this image.]
  Kushtet:

  +70 postime
  +2 refera

  Me thuaj se kur do ia nisesh me posimet..............
  avatar
  ersiljano
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 443

  Piket : 669

  Vendodhja : Ne mendjen Tuaj!!

  Reputacion : 25

  Data e hyrjes : 16/08/2009

  Mosha : 24

  Hobi:: : Hacking,Music.

  Ikonat Re: (Offert) Script per proxy Web

  Mesazh nga ersiljano prej Sat Mar 06, 2010 4:50 pm

  coje ne pm


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]
  [You must be registered and logged in to see this image.]


  [You must be registered and logged in to see this link.]

  Ersiljano

   Ora është Sun Apr 22, 2018 2:57 pm