RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Djali i mamit!

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Djali i mamit!

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:24 pm

  Djali i mamit!
  Disa djem qe edhe pse jane akoma ne moshe te madhe qendrojne nen hijen e nenes se tyre. Para nenes nuk vejne asgje, sa arrin deri ne ate pike qe nena futet aq shume ne jeten e djalit sa krijon besdiszje per femren qe ai ka perkrahe.

  Cfare mendimi keni per keta djem?
  A eshte e drejte kjo sjellje prej femijesh?
  Mendoni qe keto persona nuk behen ''burr'' po rrine perhere qullac..?
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Djali i mamit!

  Mesazh nga lani prej Mon Mar 01, 2010 1:00 am

  per sa i perket ktyre cunave qe jane kshu me mire te mos jene fare...deri nje far moshe te vogel po qendron afer me mamin, mami eshte cdo gje per ty e kshu...jo se me vone nuk eshte por duhet te dish si ti rendisesh gjerat ne jete.. Shkaku si mund te behesh kshu eshte kur rri gjith diten ne shtepi nuk ke nje shoqeri qe te dalesh te shikosh boten me sy e tjer e tjer... Ktyre ju them bura me nje R...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Mon Jun 18, 2018 7:01 am