RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Do te martonit nje vajze ose cun te virgjer apo te pa virgjer?

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Do te martonit nje vajze ose cun te virgjer apo te pa virgjer?

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:22 pm

  Do te martonit nje vajze ose cun te virgjer apo te pa virgjer...
  Kjo pytje me shum eshte per cunat...do martonit nje vajze te vigjer apo te pavirgjer....apo nuk ka rendesi.....
  Besoj se per gocat nuk ka shum rendesi cuni te jete apo mos te jete i virgjer....
  avatar
  lani
  Administrator
  Administrator

  Gjinia : Male

  Numri i postimeve : 726

  Piket : 1414

  Vendodhja : system32

  Reputacion : 19

  Data e hyrjes : 15/08/2009

  Mosha : 26

  Hobi:: : HaCkEr

  Ikonat Re: Do te martonit nje vajze ose cun te virgjer apo te pa virgjer?

  Mesazh nga lani prej Mon Mar 01, 2010 12:56 am

  Per gocat nuk ka rendesi si te jet cuni...Ndersa per cunat po ju tregoj nje histori: Ishin 3 shoke qe te 3 shkonin gati pernate me femra kshu prej moshes 18 deri ne moshen 26 kur u ben per tu martuar... Pasi u martuan u takuan nje dite te 3 bashke ne nje kafe..ku ra mhb tek nuset qe kishin mare...i pari thot un per vete e mora te virgjer kshu dhe i dyti ndersa i treti po mendonte... dhe kto te paret e pyesin he po ti... o cuna po ato xhamat qe thyem ne kush do i mare pergjigjet i 3 ...


  _________________
  ..[b].Frekuentimi i nje forumi tjeter... demton rende shendetin...[/b]

  LaNi

   Ora është Tue May 22, 2018 6:23 pm