RINIA SHQIPTARE FORUM

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

- Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Staffi i Forumit Rinia Shqiptare

Mirsevini ne Rinia Shqiptare Forum!!!

Degjo radion online

  Cfare eshte"IRONIA"??

  Share
  avatar
  Angelina
  princessa
  princessa

  Gjinia : Female

  Numri i postimeve : 81

  Piket : 228

  Vendodhja : itali

  Reputacion : 1

  Data e hyrjes : 25/02/2010

  Hobi:: : musika

  Ikonat Cfare eshte"IRONIA"??

  Mesazh nga Angelina prej Fri Feb 26, 2010 10:22 pm

  Do isha kurioze ta di se si e percaktoni ju ironine ??

  cfare eshte ironia , nje forme shakaje , ofendimi ,zgjuarsie??

  Cfare duan te shprehin ata persona qe shprehin ironi ??

  Zgjuarsi, tangerllek, idiotisem ,mosperfillje,???? etj etj ..

  Si e perkufizoni ju personat ironik ?????

  Mire pres mendimet e juaja...

   Ora është Thu Apr 19, 2018 8:21 pm